jaki iPad do procreate
Który iPad wybrać, jeśli chcę pracować z Procreate?
19 maja 2021
jak robić notatki na tablecie
Jak robić notatki na tablecie?
26 maja 2021
jaki iPad do procreate
Który iPad wybrać, jeśli chcę pracować z Procreate?
19 maja 2021
jak robić notatki na tablecie
Jak robić notatki na tablecie?
26 maja 2021
pokaż wszystko

Procreate 5.2 co nowego? Nowy wymiar w grafice bez limitów!

co to jest procreate

edit: Procreate 5.2- już jest

Nowy wymiar grafiki procreate 5.2

Co nowego w Procreate 5.2 w 2021 roku? Slogany promujące Procreate mówią „sztuka bez limitów” i z każdą kolejną aktualizacją twórcy zaskakują nas nowymi rozwiązaniami. Zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu, aby dowiedzieć się co nowego pojawi się na przestrzeni kilku miesięcy. Na początku kwietnia wszystkich użytkowników procreate obiegła radosna nowina o kolejnej aktualizacji oprogramowania. Termin wprowadzenia wersji 5.2 nie jest jeszcze znany, ale pogłoski w internecie mówią, że będzie to sierpień 2021.

Procreate 5.2 co nowego
www.procreate.art

Procreate 5.2 co nowego?

Twórcy oprogramowania zapewniają, że nowa wersja będzie jeszcze szybsza niż porzednia, zapewni to nowy procesor iPad pro M1. Procreate 5.2 to przede wszystkim możliwość tworzenia grafik w 3D. Pierwsza możliwość to zaimportowanie canvy w formacie 3D, a następnie ilustrowanie pod dowolnym kątem.

Dodatkowo zmieni się interfejs, który będzie bardziej intuicyjny. Klejna nowość to komunikaty dźwiękowe, które mają usprawnić pracę. Jestem bardzo ciekawa jak zmieni się interfejs, który już teraz jest dla mne bardzo intuicyjny 🙂 ale może… będzie jeszcze łatwiejszy!

Procreate 5.2 kiedy

Na jakim sprzęcie działa Procreate 5.2?

Procreate 5.2 został stworzony pod nową serię iPadów pro M1 Chip, które weszły na rynek w maju 2021 roku. Zatem wszyscy użytkownicy starszych modeli iPad pro nie będą mogli pracować z nową wersją 5.2. To przemyślany ruch marketingowy- użytkownicy procreate zapewne skuszą się na nowego iPad’a pro, aby wypróbować najnowsze funkcje aplikacji. Nowe funkcje 3D wymagają lepszego procesora, a ten został właśnie wprowadzony w nowym modelu M1 Chip. Miłośnicy nowinek technologicznych będą zmuszeni sięgnąć głębiej do kieszeni, gdyż nowe modele kosztują od 5,5 tys. zł. NIEKATUALNE !!! Funkcja 3D jest dostępna również na starszych modelach

iPad pro M1 Chip to gadżet dla miłośników nowinek. Na sam początek wystarczy CI starszy model iPad, który jest kompatybilny z wcześniejszymi wersjami procreate. Zajrzyj do mojego wcześniejszego wpisu, aby dowiedzieć się jaki tablet wybrać do procreate.

Jestem bardzo ciekawa nowej wersji procreate, a tymczasem czekam na mojego nowego iPad’a, który dotrze do mnie już na początku czerwca.

Interesują Cię kursy online Procreate? Mam dla Ciebie aż 3 kursy na różnych poziomach zaawansowania.

Do usłyszenia!

Mariola

1 Comment

  1. Iwona pisze:

    swietna jest ta aplikacja. Coraz czesciej zastanawiam sie nad jej zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.