procreate kolorwy brush
Jak ustawić kolorowy pędzel w procreate
1 sierpnia 2021
Jak malować modele 3D w procreate 5.2
6 listopada 2021
procreate kolorwy brush
Jak ustawić kolorowy pędzel w procreate
1 sierpnia 2021
Jak malować modele 3D w procreate 5.2
6 listopada 2021

Realese 1 listopad 2021

 1 listopada pojawiła się najnowsza wersja Procreate 5.2 – jeśli jej jeszcze nie masz, czas na aktualizację. 

Chyba największym zaskoczeniem dla polskich użytkowników jest wprowadzenie polskiej wersji językowej. 

Kolejną ogromną nowością jest praca na modelach 3 D. W poniższym 60-sekundowym nagraniu pokazuję, jak pobrać modele do Procreate.

Modele możesz pobrać z innych programów i pracować na nich w procreate (pamiętaj, ma to być format .obj) . W Procreate nie stworzymy nowego modelu 3D- możemy jedynie je kolorować i tworzyć efekty specjalne.

Co nowego w Procreate 5.2 live -13 listopada godz. 20

Jeśli chodzi o pozostałe funkcje to zmiany są bardziej kosmetyczne, ułatwiające pracę. Spektakularnych nowych funkcji poza 3D nie ma. Niemniej jest kilkanaście nowych drobnych funkcji które chcę Wam koniecznie pokazać.

Dlatego już 13 listopada o godz. 20 na moim kanale youtube odbędzie się live podczas, którego pokażę nowe funkcje aplikacji.

Zapisz się na live, aby nie przegapić tego wydarzenia!

Jak pracować z moimi kursami???

Wszystkie moje kursy są nadal aktualne! Aby z nimi w pełni móc pracować musisz zostać przy wersji angielskiej. W poniższym  nagraniu pokazuję jak zmienić język aplikacji.

Nowy kurs Procreate -premiera w styczniu

Z racji wprowadzenia polskiej wersji językowej będę nagrywać kursy Procreate ponownie. Pracę rozpocznę w grudniu. Premierę nowego kursu przewiduję na styczeń 2022.  Pojawią się nowe projekty i pomyślę nad nową formułą kursu. Dlatego jeżeli pracowałaś do tej pory z jakimkolwiek z moich kursów- napisz mi czego oczekujesz, jakie masz największe problemy z procreate, jakie tematy powinnam poruszyć, których nie było w poprzednich edycjach kursu?

Wszyscy klienci, którzy zakupią moje kursy procreate po 1 listopada 2021 roku- otrzymają BEZPŁATNIE kurs Procreate 2022. To taki mój ukłon w stronę tych osób, które mi zaufają i zostaną przez 2 miesiące na angielskiej wersji.

Jako twórca kursu nie mam wpływu na kolejne aktualizacje oprogramowania. Nowinki, jak i małe update’y staram się aktualizować na bieżąco. Dlatego kurs Procreate 1 ma aktualizację Procreate 5, natomiast kurs Procreate 2 – otrzyma teraz aktualizację Procreate 5.2.

Promocja na kursy

Z uwagi na fakt, że będę pracować nad nową wersją kursu, postanowiłam przecenić moje poprzednie kursy. Ceny są bardzo atrakcyjne. Zapraszam!


Do usłyszenia!

Pozdrawiam

Mariola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.