buck up danych w Procreate
Back up plików w Procreate
31 sierpnia 2023
Procreate dla początkujących
Procreate dla początkujących
4 grudnia 2023
buck up danych w Procreate
Back up plików w Procreate
31 sierpnia 2023
Procreate dla początkujących
Procreate dla początkujących
4 grudnia 2023
pokaż wszystko

Książka Chcę WWWięcej już w sprzedaży

ksiaka chce wwwiecej

Zostałam współautorką książki „Chcę WWWięcej” oraz autorką letteringów w tejże książce! Książka właśnie trafiła do mojego sklepu i jest aktualnie w promocyjnej obniżonej cenie. Wysyłka nastąpi już na początku grudnia. Książka pokaże, ci jak możesz zarabiać na swojej wiedzy w sieci.

Chcę WWWięcej- książka jak zarabiać online

Rysujesz w Procreate? Tworzysz grafiki, pdfy, wzorki i zastanawiasz się jak to wszystko zmonetyzować?  Zapotrzebowanie na grafiki- czy to do książek, na strony internetowe, do oznakowania produktów fizycznych jest ogromne.  Być może marzysz, żeby rzucić etat lub po prostu dorobić na swoim hobby i pasji po godzinach? Zarabianie w sieci może podbudować twój budżet lub nawet stać się głównym źródłem utrzymania. 

Ale jak zacząć? Czy dam radę? Co powiedzą znajomi? Boję się krytyki! To były moje pierwsze obawy, że się po prostu nie uda. I bardzo wiele osób tak ma! Nie tylko ja i ty! Znane powiedzenie mówi, że jeśli myślisz to się uda- to się uda. A jeśli myślisz, że się nie uda- to się nie uda! Często, zanim cokolwiek zaczynamy, pojawiają się obawy, które nas blokują. I jednak wiele osób działa, zaczyna pomimo tych obaw.

W książce Chcę WWWięcej znajdziesz sposoby jak zacząć, jak przełamać swoje obawy i lęki.

Do dzisiejszego artykułu zaprosiłam pięć współautorek książki, które opowiedzą o tym czym się zajmują oraz dlaczego warto przeczytać naszą książkę. Zapraszam!

Anna Owczarek – Chcę WWWięcej!

Jestem inspiratorką, mentorką witalną, diet coach’em, managerem technologii smaku i event healthy managerka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jestem także współautorka książki Oli Gościniak „Chcę wwwięcej”. Pasjonatką zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do niego. Na co dzień, pomagam kobietom w odzyskiwaniu witalności prowadząc sesje indywidualne oraz warsztaty, aby kobiety mogły cieszyć się życiem w pełni sił witalnych.

„Chcę WWWięcej” – To więcej niż zwykła książka! To naprawdę WIELKI PROJEKT! To historia 59 kobiet, które podpowiedzą Cię, jak krok po kroku osiągnąć sukces w biznesie online ! Skarbnica doświadczeń, inspiracji, narzędzi, ale także konkretnego zastrzyku wiedzy i energii. Nie znajdziesz w tej książce kolejnych „szybkich” obietnic sukcesu, ale oprócz ogromnej dawki wiedzy, przede wszystkim poszczególne kroki tych niejednokrotnie krętych dróg do sukcesu, którymi warto kroczyć. – Masz wiele pomysłów, ale ciągle cię coś blokuje? – Wydaje Ci się, że nie jesteś ekspertką, że nie jesteś wystarczająca? – Chcesz wystartować i szukasz swojej drogi? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to NASZA książka będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Każda z nas miała swoje obawy, lęki, aby zacząć, nazwać się w końcu ekspertką i móc dzielić się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami. Dzięki naszym historiom zaczniesz CHCIEĆ WWWIĘCEJ, przestaniesz się bać i zaczniesz działać. Pamiętaj! Ty też możesz zostać ekspertką i uwierzyć w końcu w siebie! Jestem niezwykle wdzięczna, że zostałam wybrana do tego projektu i wspólnie z tak wspaniałymi kobietami podzielę się tymi małymi krokami prowadzącymi do sukcesu i do pełnej WITALNOŚCI zarówno w życiu jak i w biznesie… W moim rozdziale opowiem Ci właśnie o tej… WITALNOŚCI zarówno w życiu jak i w biznesie. Witalności, której ciągle nam brakuje, którą tracimy niejednokrotnie z oczu zapominając tak naprawdę o podstawach. Zapominając o relacji z ciałem, o śnie, diecie, ruchu, o relacji z innymi i przede wszystkim relacji z samą sobą. Doskonale wiem, jak czujemy się odzyskując siły witalne, a jak możemy się czuć gdy nasze baterie są na wyczerpaniu. Wspólnie odkryjemy witalność, naładujemy baterie i uwierzysz w moc małych kroków…. … bo zgodnie z moim mottem NIEZWYKŁA ZMIANA małymi kroczkami, a wówczas każda z nas może wszystko!

Krystyna Jakaczyńska – Chcę WWWięcej!

Moje zajęcie – to celowe czytanie tekstów i nadanie im dobrego smaku. Krótko mówiąc zajmuję się korektą i redakcją tekstów, bo każdy autor ma marzenie, aby trafić do czytelnika. A jak ma trafić bez komunikatu? Takim komunikatem może być poprawność językowa, zrozumiałość bez niepotrzebnych lub pokrętnych zawirowań słownych. Dobry język to język zrozumiały, bez domysłów typu: co autor miał na myśli… Czytelnik to doceni. Jeśli chcesz tak mieć, skontaktuj się ze mną.

Ta książka będzie Twoim przewodnikiem w drodze do krainy spełnionych marzeń. Znajdziesz tu 59 historii kobiet, które realizują swoje sny o własnych biznesach. Są to historie pełne emocji, napisane z sercem, które również chwytają za serce. Będziesz bogatsza o 59 zajmujących opowieści z życia kobiet, które odważyły się zawalczyć o swoją wizję siebie. Znajdziesz tu również informacje o tym: jak? co? dlaczego? gdzie? po co? Na pewno taka wiedza będzie przez Ciebie dobrze wykorzystana. Rusz po własne marzenia!

Gabriela Kurowska- Chcę WWWięcej!

Nazywam się Gabriela Kurowska. Z WordPressem jestem związana od 2015 r., czyli od kiedy zaczęłam blogować o kompetencjach informacyjnych i cyfrowych. W biznesie zaczynałam jako techniczna wirtualna asystentka. Aktualnie zajmuję się projektowaniem stron internetowych dla marek osobistych oraz firm. Tworzę też sklepy internetowe i platformy kursowe.

Warto przeczytać tę książkę, bo to aktualne kompendium wiedzy o biznesie online napisane z perspektywy prawie 60 przedsiębiorczyń. To książka, która chciałabym przeczytać gdy sama zaczynałam swoją przygodę z zarabianiem w sieci. Rozwiałaby moje wątpliwości jeszcze zanim one by się pojawiły. W moim rozdziale mówię o wizerunku oraz o niszy. Jak znaleźć specjalizację? A jak ją znajdziesz, to co zrobić by ludzie pamiętali o Tobie jako o specjaliście z dziedziny?

Ewelina Małkińska- Chcę WWWięcej!

Moja pasja stała się moim biznesem. Zajmuję się tworzeniem biżuterii dla kobiet na różne okazje. Aktualnie pracuję nad e-bookiem, który będzie pomocny dla osób, planujących rozpocząć swoją przygodę z rękodziełem. W przyszłym roku planuję także rozpocząć nagrywanie kursu. Poza tym, jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Książka „Chcę WWWięcej” to według mnie prawdziwe kompendium wiedzy i niezastąpione wsparcie dla każdej z Was, która marzy o rozpoczęciu swojego biznesu online. To nie tylko zbiór informacji, ale także inspirujące historie kobiet, które podzieliły się swoim doświadczeniem. Uważam, że warto skorzystać z ich mądrości, ponieważ każda z autorek przeszła już przez wiele wyzwań i teraz chce podać Wam pomocną dłoń, wskazując drogę i możliwości. Wiesz co? Każda z nas ma swoje obawy, i to jest w porządku. Właśnie dlatego ta książka jest tak wyjątkowa. Pokazuje, że nie jesteś sama w swoich wahaniach i lękach. My, kobiety za nią stojące, rozumiemy te uczucia, bo przecież samych sukcesów nie było od razu. Ale ważne jest, że możemy się wzajemnie wesprzeć i pokazać, że strach może być naszym sprzymierzeńcem, a nie przeciwnikiem. Jeśli czujesz obawy, to zupełnie zrozumiałe. Pamiętaj, że to normalne uczucie, które może jednocześnie być motorem do działania. To od Ciebie zależy, czy podejmiesz ten pierwszy, często trudny, krok w kierunku zmiany. Jeżeli zastanawiasz się, czy to jest dla Ciebie, odpowiadam: TAK!!!. Pamiętaj, że ta książka może być dla Ciebie jak mapa w tej niesamowitej podróży. Weź ją ze sobą, korzystaj z doświadczenia autorek i pozwól, by stała się dla Ciebie drogowskazem w świecie biznesu online. Jesteśmy tu, by Cię wesprzeć. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!

Elżbieta Mroczek- Chcę WWWięcej!

Projektuję i tworzę na szydełku i na drutach rękodzieło użytkowe i ozdobne. Na kanale YouTube uczę, jak zrobić różne projekty. W swoim sklepie Bajery Eli sprzedaję zrobione samodzielnie produkty fizyczne handmade oraz produkty elektroniczne- wzory, e-booki i kursy. Prowadzę również bloga: ABC rękodzieła oraz Zrób to sama. O pasji do szydełkowania możesz przeczytać również w serii „Rękodzieło z pasji”.

Książka to podręcznik polecany szczególnie osobom, które zamierzają rozpocząć swoją działalność online i zarabiać na swojej wiedzy. Wiele wskazówek odnajdą także ci, którzy już działają w internecie. To kompendium wiedzy od ziarenka do bochenka. Treść oparta na osobistych realnych doświadczeniach 59 kobiet działających w różnych branżach, która dostarczy inspiracji i wiedzy, jak zacząć i rozwijać swój biznes pokonując trudności. Ta książka to klucz do sukcesu.

Kup książkę w przedsprzedaży

Książka Chcę WWWięcej jest aktualnie w przedsprzedaży w promocyjnej cienie do końca listopada -30.11.2023.

książka Chcę wwwięcej
książka chce wwiecej

1 Comment

  1. […] również współautorką książki „Chcę WWWięcej Jak zarabiać online na swojej wiedzy”, gdzie opisałam swoje doświadczenia i strategie zarabiania na moim […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.